I. łódzki BIZNES MIKSER
użytkownik : admin
dnia : 2017-02-24 10:17

SZANOWNI PAŃSTWO

Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa serdecznie zaprasza do udziału w I. łódzkim BIZNES MIKSERZE, który odbędzie się 28 marca (wtorek) w hotelu DoubleTree By Hilton przy ul. Łąkowej 29 w Łodzi. Sponsorem Strategicznym został Bank Zachodni WBK Grupa Santander.

Ideą wydarzenia opierającego się na znanej konwencji „speed business dating”, czyli szybkiej randki biznesowej, jest integracja regionalnego biznesu, umożliwienie nawiązania nowych relacji, a co za tym idzie – rozbudowanie sieci kontaktów oraz rozwoju nowych inicjatyw biznesowych.

Podczas wydarzenia zostaną „zaserwowane” licznie nowe kontakty, które mają szansę zaowocować świeżymi i efektywnymi kooperacjami. Organizatorzy spodziewają się 200 uczestników z niemalże każdej branży, także spoza regionu łódzkiego. Rejestracja trwa do 10 marca.

Ów wydarzenie to nie tylko część stricte merytoryczna, ale i koktajl, podczas którego będzie można porozmawiać z poznanymi partnerami oraz na zakończenie wieczoru – mniej formalne after party w Golden Barze hotelu.

Dodatkowo dla uczestników spotkania oferowana jest również możliwość wykupienia przestrzeni na stoisko firmy i szersze zaprezentowanie swojej oferty wśród uczestników.


Rejestracja i wszelkie szczegóły znajdują się na stronie: http://biznesmikser.syskonf.pl/

czytane : 350 razy

[ powrót]