Jako organizacja istniejemy już od 20 lat i wspólnie działamy w imieniu i na rzecz Państwa Firm mając również na uwadze rozwój gospodarczy Miasta i Regionu.

Były to lata trudne dla działalności samorządowej, ale również i lata pozytywnych zmian oraz udanych inicjatyw, korzystnych dla wielu naszych Członków, dla organizacji, dla Miasta i Regionu. Wiele z tych działań już przyniosło bezpośrednie korzyści. W najbliższym czasie spodziewamy się dalszych pozytywnych skutków i nowych korzyści. Miasto Kutno i Region Kutnowski, dzięki aktywności i zaangażowaniu Członków Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie, nie tylko na mapie województwa, ale także i w kraju, stają się znanym z aktywności ośrodkiem.

Oczekując na „Ustawę o Samorządzie Gospodarczym” liczymy, iż działania nasze będą w krótkim czasie owocować o korzyści dla gospodarki i naszych Firm. Z Państwa zaangażowaniem wierzymy, iż możemy godnie reprezentować oraz wspierać Firmy Członkowskie i przyczyniać się do rozwoju Naszego Regionu.

Głównym celem Izby jest m.in. tworzenie lobbingu gospodarczego i reprezentowanie interesów zrzeszonych podmiotów wobec władz państwowych i samorządowych. Ponadto Izba promuje na szczeblu lokalnym i centralnym działalność swoich członków w relacjach gospodarczych oraz dba o ochronę ich interesów w sprawach związanych z prowadzoną działalnością. Duży nacisk w naszej Izbie kładzie się na kształtowanie i upowszechnianie zasad etyki w działalności gospodarczej.

 
<
Kwiecień 2024
>
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
     
Formularz kontaktowy